Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Promocje
Skorzystaj z Aktualnych PROMOCJI &raquo;
 
 

Kategorie

 
 
 
Poradnik
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [06-03-2021]: 52
Wizyt ogółem: 359806
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Zastosowanie małych i dużych płytek

 

Płytki ceramiczne, ze względu na swoją różnorodność, mają zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Co więcej, odpowiednio dobrana okładzina pomaga w wyeksponowaniu zalet poszczególnych wnętrz i w subtelnym ukryciu ich wad i niedoskonałości.

Małe płytki ceramiczne, najlepiej sprawdzają się na ścianach w dużych pomieszczeniach. Można je wtedy dowolnie ze sobą łączyć, tworzyć ciekawe wzory, co pozwala na ich dokładne i efektowne eksponowanie. Na podłodze, małe płytki będą wyglądać dobrze w małych pomieszczeniach.

Wielkoformatowe płytki ceramiczne idealnie pasują do dużych wnętrz – zarówno na ściany, jak i podłogi. Tworzą one jednolitą powierzchnię, czyniąc wnętrze jasnym i optycznie powiększając go. Należy jedynie zwrócić uwagę na montaż wielkoformatowych płytek na podłogach w małych pomieszczeniach – podziały między płytkami będą w nich wyraźnie się odznaczały.

W zasadzie, dobór płytek ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Wiele zależy też od odpowiedniego ułożenia ceramiki. Więcej informacji na ten temat w dziale Sposoby układania płytek.

źródło: www.paradyz.com

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.com
 
 
Unia Europejska

[silnik Quick.Cms]