Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Promocje
Skorzystaj z Aktualnych PROMOCJI &raquo;
 
 

Kategorie

 
 
 
Poradnik
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-01-2021]: 46
Wizyt ogółem: 354483
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Meble Łazienkowe

Drogi Kliencie,

Rozwiązania przemyślane pod kątem konstrukcji, technologii wykonania i użytych materiałów, umożliwiają długotrwałe oraz bezproblemowe korzystanie z Twoich mebli w łazience. Istotny jest prawidłowy dobór materiałów, przede wszystkim na korpusy mebli. Niektórzy producenci stosują materiały drewnopochodne – tzw. sucho trwałe, niezabezpieczone przed wpływem wilgoci.

Jest to błąd, który bardzo szybko odbija się na użytkowaniu Twoich mebli, jeśli zachęciła Cię niska cena. Tylko stosowanie materiałów wilgocioodpornych umożliwia prawidłowe funkcjonowanie Twoich mebli w trudnym środowisku łazienki.

Przy zakupie mebli warto zwracać uwagę na wykończenie ich powierzchni, która obok właściwości materiału ma zasadnicze znaczenie dla ochrony przed wilgocią. Szczególnie ważne jest wykończenie elementów frontowych – drzwi i fronty szuflad. Często pojawiają się meble (zwłaszcza w tańszym segmencie), które zabezpieczone są folią PCV. Jest to kolejny kompromis, pomiędzy jakością a ceną. Jedynie użycie lakierów o specjalnych właściwościach gwarantuje wodoodporność powłoki, a w konsekwencji trwałość elementów.

Najlepsi producenci – specjaliści w branży mebli łazienkowych, zwracają szczególną uwagę na staranne i dokładne wykończenie elementów frontowych. Najwyższej klasy zabezpieczenie, to dwuskładnikowe wodoodporne lakiery poliuretanowe, których jakość i technologia nakładania gwarantują optymalną ochronę Twoim meblom łazienkowym.

Kupując meble do Twojej łazienki zapytaj sprzedawcę, czy są odpowiednio zabezpieczone i wykonane z materiałów wilgocioodpornych. Potwierdzenie będzie pomocne w wypadku ewentualnej reklamacji "spuchniętych" lub rozwarstwionych elementów mebli, ponieważ tradycyjne materiały drewnopochodne pod wpływem wilgoci pęcznieją, a po wysuszeniu nie wracają do poprzednich wymiarów.

Istotnym elementem mebli łazienkowych jest także klasa okuć. Przy okuciach niskiej jakości, fronty szafek mogą opuszczać się na zawiasach, co powoduje nieestetyczny wygląd i dyskomfort użytkowania. Okucia w meblach firmy Koło są najwyższej jakości, a drzwi szafek są zawsze równo ustawione, dzięki możliwości precyzyjnej regulacji.

Galerie sprawdzonych mebli łazienkowych od renomowanych producentów

 
 • Meble ANTADO

  W ofercie znajdziesz wyjątkowe meble łazienkowe, prezentowane w ponad dwudziestu niepowtarzalnych kolekcjach. Zestawy mebli łazienkowych ANTADO dostępne są w obszernej gamie kolorystycznej i wzorniczej...

 • Meble CERSANIT

  Meble łazienkowe CERSANIT, to proste formy w nowoczesnym stylu, funkcjonalne i komfortowe. Powierzchnie w szerokiej palecie barw oraz komplety szafek do każdej Twojej aranżacji wnętrza...

 • Meble DEFTRANS

  Deftrans to lider wśród polskich producentów mebli łazienkowych, to zaawansowane technologicznie, dynamiczne, a jednocześnie stawiające na ekologię i zrównoważony rozwój przedsiębiorstwo...

 • Meble KOŁO

  Dobór mebli do Twojej łazienki nie jest sprawą łatwą i oczywistą. Poza estetyką ważne są kwestie funkcjonalności i jakość wykonania. Meble KOŁO projektowane są specjalnie z myślą o Twojej łazience – dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zachowują...

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.com
 
 
Unia Europejska

[silnik Quick.Cms]