Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Promocje
Skorzystaj z Aktualnych PROMOCJI &raquo;
 
 

Kategorie

 
 
 
Poradnik
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [06-03-2021]: 40
Wizyt ogółem: 359794
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Meble KOŁO

Drogi Kliencie,

Dobór mebli do Twojej łazienki nie jest sprawą łatwą i oczywistą. Poza estetyką ważne są kwestie funkcjonalności i jakość wykonania. Meble KOŁO projektowane są specjalnie z myślą o Twojej łazience – dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne przez wiele długich lat.

Stworzenie i utrzymanie odpowiedniego charakteru Twojej łazienki wymaga zastosowania materiałów, odpornych na panujące w niej warunki. Duża zmienność wilgotności i temperatury może bardzo szybko zniszczyć nieodpowiednio zabezpieczone powierzchnie. Meble łazienkowe KOŁO wykonywane są ze specjalnych materiałów odpornych na wilgoć, które w przeciwieństwie do tzw. materiałów suchotrwałych, po zawilgoceniu nie rozklejają się.

Fronty mebli pokrywa dwuskładnikowy, wodoodporny lakier poliuretanowy. Wymienione wyżej rozwiązania pozwalają zachować wysoką estetykę Twoich mebli w długim okresie czasu. Dodatkowo zastosowanie najwyższej jakości okuć gwarantuje prawidłową geometrię elementów ruchomych oraz pozostawia możliwość ich regulowania.

Strony:

1

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi<br>Facebook: www.facebook.com
 
 
Unia Europejska

[silnik Quick.Cms]